Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:30
Utrinki: Otroški pevski zbor Cicido
09:40
Gorenjska poročila, 5892. informativna oddaja
10:00
Festival Sobivanja 2019
10:20
6. Teden ljubiteljske kulture
11:00
Novosti na knjižnem trgu
11:30
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Radovljica, oddaja
12:00
Videostrani
14:50
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Okarina fesival 2019, oddaja
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5893. informativna oddaja
19:00
Žogarija 2019, oddaja
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Dora: Feri Lainšček, pogovorna oddaja
21:00
Predstavitev nove Guinnessove knjige rekordov, reportaža
21:20
Spominska slovesnost na Vodiški planini
21:40
Gorenjska poročila, 5893. informativna oddaja
22:00
Med rudarji: Ivan Omahen
22:40
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5893. informativna oddaja
00:00
Najlepše melodije Dalmacije
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Festival Sobivanja 2019
09:40
Gorenjska poročila, 5893. informativna oddaja
10:00
Zaključni dogodek Misija zeleni koraki 2019
11:00
Predstavitev nove Guinnessove knjige rekordov, reportaža
11:20
Camping Šobec, raj na zemlji
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Feri Lainšček, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
7. Izlet mladine na planšarijo Dolga njiva pod Košuto
18:40
Gorenjska poročila, 5894. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Sledi korakov: dr. Luj Šprohar
21:00
Zajtrk pr Andreji: Challe Salle
21:40
Gorenjska poročila, 5894. informativna oddaja
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
22:30
Občinska slovesnost v Kranjski Gori, posnetek prireditve
23:40
Gorenjska poročila, 5894. informativna oddaja
00:00
Poletna liga 2019 HK Olimpija - Slovenija
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5894. informativna oddaja
10:00
Med rudarji: Ivan Omahen
10:20
Minca Bas praznovala 90. letnico
10:35
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Top music, glasbena oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
21:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
00:00
Hvala ti Argentina, glasbena reportaža