Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Wiener Philharmoniker, Cecilia Bartoli, Daniel Barenboim - Mozart
07:30
Mozartwoche 2021: Seong-Jin Cho plays Mozart
07:58
Das Lied von der Erde by Mahler at the Festival de Saint-Denis
09:30
L'Allegro, Il Penseroso ed Il Moderato - Mark Morris - Teatro Real
11:08
Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Companía Nacional De Danza
12:50
InterMezzo
13:00
Mozartwoche 2021: Martha Argerich, Daniel Barenboim
14:30
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Dvořák, Strauss
16:00
InterMezzo
17:00
Hamlet by Ambroise Thomas at the Opéra-Comique
20:00
InterMezzo
21:00
Staatskapelle Dresden and Christian Thielemann: Schumann's Symphonies No. 1 & 2
22:25
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Rimsky-Korsakov
23:20
InterMezzo
00:17
Erik Truffaz Quartet feat. Rokia Traoré - Jazz a la Villette
01:54
InterMezzo
02:00
L'Allegro, Il Penseroso ed Il Moderato - Mark Morris - Teatro Real
03:37
Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Companía Nacional De Danza
05:20
InterMezzo
06:00
Puccini's Madama Butterfly at the Glyndebourne Festival
08:21
InterMezzo
09:30
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Tchaikovsky, Mussorgsky, Stravinsky
11:00
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Debussy, Ravel, Brahms
12:30
InterMezzo
13:00
William Christie conducts Titon et l'Aurore by Mondonville at the Opéra-Comique
15:22
InterMezzo
17:00
Pablo Heras-Casado and the Mahler Chamber Orchestra: Stravinsky, Eötvös, Falla
17:57
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Rimsky-Korsakov
18:51
Das Lied von der Erde by Mahler at the Festival de Saint-Denis
20:21
InterMezzo
21:00
Roy Hargrove Quintet - Jazz en Tete
22:00
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
22:46
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
23:47
InterMezzo
00:00
Omar Sosa, Quarteto Afrocubano - Jazz a Junas
00:54
InterMezzo
02:00
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
03:56
Staatskapelle Dresden and Christian Thielemann: Schumann's Symphonies No. 3 & 4
05:13
InterMezzo
06:00
L'Allegro, Il Penseroso ed Il Moderato - Mark Morris - Teatro Real
07:38
Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Companía Nacional De Danza
09:20
InterMezzo
09:30
Roy Hargrove Quintet - Jazz en Tete
10:30
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
11:15
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
12:14
InterMezzo
13:00
Puccini's Madama Butterfly at the Glyndebourne Festival
15:22
InterMezzo
17:00
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Tchaikovsky, Mussorgsky, Stravinsky
18:30
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Debussy, Ravel, Brahms
20:00
InterMezzo
21:00
Pablo Heras-Casado and the Mahler Chamber Orchestra: Stravinsky, Eötvös, Falla
21:57
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Britten, Shostakovich
00:00
The Necks - Melbourne International Jazz Festival, Australia
00:50
InterMezzo
01:30
Puccini's Madama Butterfly at the Glyndebourne Festival
03:55
15th Géza Anda International Piano Competition - Public final concert
05:27
InterMezzo