Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Segunda division: Malaga - Rayo Vallecano
08:15
Premier League: Liverpool - Newcastle
10:00
Pregled Basket 3x3 World Tour: Montreal
10:30
F1 - GP Confidential
11:00
Španska liga: Eibar - Espanyol
12:45
NFL: Atlanta - Philadelphia
15:15
Danska liga: Brondby - Nordsjaelland
17:00
Odbojka - Svetski kup (Ž): USA - Holland
18:30
KHL Ice Week
18:45
Pregled NASCAR Playoffs: Las Vegas
19:45
WTA All Access
20:15
La Liga magazin
20:45
ATP Uncovered
21:15
Premier League Netbusters
21:45
Pregled Segunda division
22:45
Futsal U19 EP - FINALE: Croatia - Spain
00:15
Bayern TV (Bundesliga): Leipzig - Bayern
02:00
Odbojka - Svetski kup (Ž): Serbia - Argentina
03:30
NASCAR Playoffs: Las Vegas
06:30
Segunda division: Fuenlabrada - Zaragoza
08:15
Premier League: Norwich - Manchester City
10:00
Španska liga: Valladolid - Osasuna
11:45
Car Fashion
12:15
ATP Metz
14:00
Fudbal - Kup Slovenije: Koper - Maribor
15:45
Odbojka - Svetski kup (Ž): Holland - Serbia
17:15
Track & Field
17:45
Odbojka - Svetski kup (Ž): Brazil - USA
19:30
Fast Zone
20:00
Ekstremni svet sporta
20:30
Premier League Magazin
21:00
Odbojka - Svetski kup (Ž): Japan - China
22:30
Pregled japanske lige
23:00
Trans World Sport
00:00
Fudbal - Kup Slovenije: Olimpija - Rudar
01:45
Odbojka - Svetski kup (Ž): Argentina - Kenya
03:15
KHL: Sochi - SKA
05:00
Odbojka - Svetski kup (Ž): South Korea - Cameroon
06:30
Segunda division: Las Palmas - Gijon
08:15
Premier League: Wolves - Chelsea
10:00
Španska liga: Celta - Granada
11:45
NFL: Jacksonville - Tennessee
14:00
Taškent će biti domaćin najboljim džudokama koji su imali šanse da predahnu posle Svetskog prvenstva. Sada se treba vratiti „svakodnevnim“ obavezama.
16:15
KHL: Dynamo Moscow - SKA
18:00
NFL Gameday
18:30
Najava španske lige
19:00
Premier League Match Pack
19:30
Moto GP Aragon: Moto GP - Trening 1
20:20
Moto GP Aragon: Moto GP - Trening 2
21:15
Ragbi SP: Japan - Russia
23:00
Najava Premier League
23:30
Španska liga: Osasuna - Betis
01:15
WTA Premier Osaka & ATP Metz - 1/4 Finala
04:45
Finska liga: VPS - Lahti