Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:04
InterMezzo
06:46
One Thousand and One Nights by Fikret Amirov - Kremlin Ballet
08:30
Gustavo Dudamel conducts Mahler at the Paris Philharmonie
10:16
The four concertos by György Ligeti
11:54
InterMezzo
12:30
Lucas Debargue at the Vienna Konzerthaus: Chopin, Bach, Beethoven
13:54
Paavo Järvi and the Tonhalle Orchestra Zurich: Sibelius
15:17
InterMezzo
15:54
Mozart, Schulhoff, Beethoven: Chamber Music with musiciens of the Israel Philharmonic Orchestra
17:11
Damn'co - Jazz sous les pommiers
18:26
Chlorine Free feat. Soweto Kinch + NYA
19:26
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
20:25
InterMezzo
20:30
From the House of the Dead by Janacek at the Bayerische Staatsoper
22:18
InterMezzo
23:30
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
00:30
Mark Guiliana 'Beat Music' at Zinc Bar, New York
01:30
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
03:15
Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
04:15
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
05:50
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
07:00
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
08:02
InterMezzo
08:30
Christian Arming & Orchestre Philharmonique Royal de Liege: Mendelssohn, Shostakovich
10:24
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
12:13
InterMezzo
12:30
Les Siecles and François-Xavier Roth: Berlioz at the Philharmonie de Paris
14:05
The Bennewitz Quartet plays Janacek's string quartets
14:53
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Ravel, Mendelssohn
15:54
InterMezzo
16:34
Carlos Kleiber conducts Beethoven's Symphony No. 7
17:13
Simon Rattle and the Czech Philharmonic: Dvořák, Mahler
18:50
Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Mahler's Ninth Symphony
20:25
InterMezzo
20:30
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
21:46
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
22:46
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
23:46
Eric Truffaz & Estreilla Besson - Piano Lille Festival
00:50
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
02:00
Oslo Jazz Festival Orchestra
03:00
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
04:15
Mark Guiliana 'Beat Music' at Zinc Bar, New York
05:15
Michel Meis Quartet - Like a jazz machine
06:16
InterMezzo
08:30
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
10:05
Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
11:30
InterMezzo
12:30
Norma by Vicenzo Bellini, Teatro La Fenice, Venice
15:14
InterMezzo
15:53
Emmanuelle Haim and Le Concert d'Astrée in Versailles: Rameau, Mondonville, Campra
17:31
Hedda Gabler, Norwegian National Ballet
19:10
Ghosts, Norwegian National Ballet
20:25
InterMezzo
20:30
Ermonela Jaho and Charles Castronovo - Paris Mezzo Festival
22:14
A tribute to Joan Manuel Serrat
23:30
Damn'co - Jazz sous les pommiers
00:47
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
01:47
Stephane Kerecki - French Touch - Like a jazz machine Festival
02:47
Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
04:12
Chlorine Free feat. Soweto Kinch + NYA
05:12
Michel Meis Quartet - Like a jazz machine Festival