Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
08:15
Francoska liga... Komentator: Gregor Gajšek.
09:45
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
11:15
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
12:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
14:15
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
15:45
Bundesliga... Komentator: Lojze Grčman.
17:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
19:00
Belgijska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
20:40
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
22:45
Hrvaška liga... Komentator: Luka Cotič.
00:45
ISSF Finale svetovnega pokala Putian... Komentator: Gregor Žvab in Damijan Klopčič.
01:30
ISSF Finale svetovnega pokala Putian... Komentator: Gregor Žvab in Andrej Brunšek.
02:30
Serie A... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Belgijska liga... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Hrvaška liga... Komentator: Luka Cotič.
06:45
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
08:30
Turška liga, ženske... Komentator: Robert Kukovica.
10:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
11:40
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
13:40
V družbi prvakov.
13:55
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
16:00
SEHA Liga... Komentator: Robert Kukovica.
17:25
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
19:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Gregor Žvab.
19:55
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
22:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
22:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
00:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
02:15
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
04:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
05:00
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
08:30
SEHA Liga... Komentator: Robert Kukovica.
10:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
14:55
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
17:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Gregor Žvab.
17:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
18:00
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
18:25
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
23:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
01:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
03:15
Turška liga, ženske... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.