Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Naravni čopiči, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 6000. informativna oddaja
10:00
Planet Zemlja - Morja in oceani, film
11:00
Dora: Saša Zogorc, pogovorna oddaja
12:00
Priznanja in odličja JSKD
12:20
Videostrani
14:00
100 let KUD Dovje Mojstrana, reportaža
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Slovenska čebelarska dediščina, 1. del dokumetarne oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Med rudarji: Maja Malovrh Repovž
18:00
78. let Dražgoške bitke
18:40
Gorenjska poročila, 6001. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
28. smučarski tek diplomatov, gospodarstvenikov in politikov
20:30
Za višjo kakovost življenja starejših
21:40
Gorenjska poročila, 6001. informativna oddaja
22:00
Vsi smo Kranjska Gora: Sebastjan Gašperin
22:35
Ljudje dobrega srca po požaru na Dovjem stopili skupaj
23:40
Gorenjska poročila, 6001. informativna oddaja
00:00
Predkvalifikacijski hokejski turnir
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Ta čudovita zemlja, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 6001. informativna oddaja
10:00
28. smučarski tek diplomatov, gospodarstvenikov in politikov
10:30
Sledi korakov: Andrej Magajna
11:45
Med rudarji: Maja Malovrh Repovž
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 6002. informativna oddaja
19:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Za zdravje, oddaja
20:30
Priznanja in odličja JSKD
20:40
Vsi smo Kranjska Gora: Sebastjan Gašperin
21:00
Skrbimo za zdravje: Skrb za sluh
21:40
Gorenjska poročila, 6002. informativna oddaja
22:00
Za višjo kakovost življenja starejših
23:40
Gorenjska poročila, 6002. informativna oddaja
00:15
Predkvalifikacijski hokejski turnir
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:30
Utrinki: Otroški pevski zbor Cicido
09:40
Gorenjska poročila, 6002. informativna oddaja
10:00
ZA zdravje, oddaja
10:20
Skrbimo za zdravje: Skrb za sluh
11:00
Novosti na knjižnem trgu
11:30
6. Tuševa zvezdica
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Priznanja in odličja JSKD
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6003. informativna oddaja
19:00
Žogarija 2019, oddaja
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Dora: Saša Zgorc, pogovorna oddaja
21:00
Priznanja in odličja JSKD
21:40
Gorenjska poročila, 6003. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: Skrb za sluh
23:40
Gorenjska poročila, 6003. informativna oddaja
00:00
Koncert skupine Ave ob 45 - letnici
01:35
Videostrani