Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Nova24TV HD
06:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
06:40
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
06:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz Slovenije.
07:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
07:40
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
07:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
08:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
08:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše zanimive novice iz tujine.
09:00
Informativni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsak torek ob 20:10, avtor in voditelj Luka Svetina.
10:00
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
10:30
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
10:35
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz Slovenije.
10:50
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše zanimive novice iz tujine.
11:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
11:10
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
11:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
11:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše zanimive novice iz tujine.
12:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
12:10
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja izdelkov za zdravje s pogovorom v studiu.
13:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
13:10
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz Slovenije.
13:25
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
13:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
13:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
14:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
14:10
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše zanimive novice iz tujine.
14:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
14:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz Slovenije.
14:55
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
15:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
15:10
Informativni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsako sredo ob 20:10, avtor in voditelj Boris Tomašič.
16:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
16:10
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja raznih izdelkov.
17:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
17:10
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
17:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
18:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
18:10
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja izdelkov za zdravje s pogovorom v studiu.
19:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
19:10
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz Slovenije.
19:25
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
19:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
20:10
Informativni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsak četrtek ob 20:10, avtorica in voditeljica Irena Zagajšek.
21:00
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
21:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
22:10
Kulturno-umetniški program - Kultura Izbrani aktualni dogodek, vsak dan od ponedeljka do petka ob 22:10 ter v soboto in nedeljo ob 22:20.
00:00
Kulturno-umetniški program - Kultura Izbrani aktualni dogodek, vsak dan od ponedeljka do petka ob 22:10 ter v soboto in nedeljo ob 22:20.
01:05
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter četrtkove Večerne novice, večerna oddaja (Za upokojence) in Tema dneva.
02:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter četrtkove Večerne novice, večerna oddaja (Za upokojence) in Tema dneva.
03:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter četrtkove Večerne novice, večerna oddaja (Za upokojence) in Tema dneva.
04:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter četrtkove Večerne novice, večerna oddaja (Za upokojence) in Tema dneva.
05:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter četrtkove Večerne novice, večerna oddaja (Za upokojence) in Tema dneva.
06:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
06:40
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
06:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz Slovenije.
07:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
07:40
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
07:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
08:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
08:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše zanimive novice iz tujine.
09:00
Informativni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsako sredo ob 20:10, avtor in voditelj Boris Tomašič.
10:00
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
10:30
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
10:35
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz Slovenije.
10:50
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše zanimive novice iz tujine.
11:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
11:10
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
11:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
11:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše zanimive novice iz tujine.
12:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
12:10
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja izdelkov za zdravje s pogovorom v studiu.
13:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
13:10
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz Slovenije.
13:25
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
13:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
13:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
14:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
14:10
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše zanimive novice iz tujine.
14:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
14:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz Slovenije.
14:55
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
15:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
15:10
Informativni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsak četrtek ob 20:10, avtorica in voditeljica Irena Zagajšek.
16:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
16:10
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja raznih izdelkov.
17:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
17:10
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
17:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
18:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
18:10
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja izdelkov za zdravje s pogovorom v studiu.
19:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
19:10
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz Slovenije.
19:25
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
19:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
20:10
Informativni program - Informativna oddaja Večerna oddaja vsak petek ob 20:10, voditeljica Aleksandra Jug.
21:00
Informativni program - Informativna oddaja Poročilo z izbrane seje Državnega zbora, vsak petek ob 21:00, avtorica Tinkara Jecl.
21:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
22:10
Kulturno-umetniški program - Kultura Izbrani aktualni dogodek, vsak dan od ponedeljka do petka ob 22:10 ter v soboto in nedeljo ob 22:20.
00:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
01:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
02:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
03:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
04:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
05:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
06:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
07:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
07:40
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
08:10
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
08:50
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja raznih izdelkov.
09:35
Informativni program - Informativna oddaja Večerna oddaja vsak petek ob 20:10, voditeljica Aleksandra Jug.
10:25
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
10:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
11:00
Informativni program - Intervju Večerna oddaja vsak ponedeljek ob 20:10, avtor in voditelj Aleksander Rant.
11:50
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
12:20
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz tujine.
12:45
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
12:50
Informativni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsak torek ob 20:10, avtor in voditelj Luka Svetina.
13:45
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja izdelkov za zdravje s pogovorom v studiu.
14:35
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Pregled tedenskih zanimivih novic iz tujine.
15:00
Informativni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsako sredo ob 20:10, avtor in voditelj Boris Tomašič.
15:55
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
16:20
Informativni program - Informativna oddaja Poročilo z izbrane seje Državnega zbora, vsak petek ob 21:00, avtorica Tinkara Jecl.
16:50
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Pregled tedenskih zanimivih novic iz tujine.
17:10
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
17:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz tujine.
18:05
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
18:35
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
18:40
Razvedrilni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsako nedeljo ob 20:00, avtorica in voditeljica Marjanca Scheicher.
19:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
20:00
Kulturno-umetniški program - Književnost Večerna oddaja vsako soboto ob 20:00, avtor in voditelj Metod Berlec.
20:50
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz tujine.
21:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
21:40
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
21:50
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Pregled tedenskih zanimivih novic iz tujine.
22:15
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
22:20
Kulturno-umetniški program - Kultura Izbrani aktualni dogodek, vsak dan od ponedeljka do petka ob 22:10 ter v soboto in nedeljo ob 22:20.
00:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
01:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
02:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
03:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
04:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
05:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.