Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:00
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
08:02
InterMezzo
08:30
Christian Arming & Orchestre Philharmonique Royal de Liege: Mendelssohn, Shostakovich
10:24
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
12:13
InterMezzo
12:30
Les Siecles and François-Xavier Roth: Berlioz at the Philharmonie de Paris
14:05
The Bennewitz Quartet plays Janacek's string quartets
14:53
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Ravel, Mendelssohn
15:54
InterMezzo
16:34
Carlos Kleiber conducts Beethoven's Symphony No. 7
17:13
Simon Rattle and the Czech Philharmonic: Dvořák, Mahler
18:50
Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Mahler's Ninth Symphony
20:25
InterMezzo
20:30
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
21:46
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
22:46
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
23:46
Eric Truffaz & Estreilla Besson - Piano Lille Festival
00:50
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
02:00
Oslo Jazz Festival Orchestra
03:00
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
04:15
Mark Guiliana 'Beat Music' at Zinc Bar, New York
05:15
Michel Meis Quartet - Like a jazz machine
06:16
InterMezzo
08:30
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
10:05
Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
11:30
InterMezzo
12:30
Norma by Vicenzo Bellini, Teatro La Fenice, Venice
15:14
InterMezzo
15:53
Emmanuelle Haim and Le Concert d'Astrée in Versailles: Rameau, Mondonville, Campra
17:31
Hedda Gabler, Norwegian National Ballet
19:10
Ghosts, Norwegian National Ballet
20:25
InterMezzo
20:30
Ermonela Jaho and Charles Castronovo - Paris Mezzo Festival
22:14
A tribute to Joan Manuel Serrat
23:30
Damn'co - Jazz sous les pommiers
00:47
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
01:47
Stephane Kerecki - French Touch - Like a jazz machine Festival
02:47
Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
04:12
Chlorine Free feat. Soweto Kinch + NYA
05:12
Michel Meis Quartet - Like a jazz machine Festival
06:12
Eric Truffaz & Estreilla Besson - Piano Lille Festival
07:14
InterMezzo
08:30
Un Ballo in maschera by Verdi at the Bayerische Staatsoper
11:30
InterMezzo
12:30
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
14:25
Der Prozess by Martynas Rimeikis, Lithuanian Ballet
15:36
InterMezzo
15:51
Jordi Savall in Granada: Dialogue of Christian, Jewish and Muslim music
16:51
An artist, Pablo Heras-Casado - A town, Grenade
17:12
Daniel Harding and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Elgar, Beethoven, Brahms
18:45
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Beethoven, Schubert
20:25
InterMezzo
20:30
Boris Godunov by Mussorgsky at the Bolshoi Theatre, Moscow
23:48
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
01:03
Chlorine Free feat. Soweto Kinch + NYA
02:03
Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
03:03
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
04:18
Oslo Jazz Festival Orchestra
05:18
Stephane Kerecki - French Touch - Like a jazz machine Festival