Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2691. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Dotiki gora, Langtang, 1. del
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Klarisa Jovanovič - XII (52)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami, mag. Marko Diaci, župan Občine Šentjur
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, Slovenski zvoki, ansambel Lun'ca
22:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Klarisa Jovanovič - XII (52)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami, mag. Marko Diaci, župan Občine Šentjur
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Peter Kolmanič - Luske (53)
18:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2692. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Himalaja, 2. del - Gosajkund
21:00
Kasaške dirke, reportaža
21:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Peter Kolmanič - Luske (53)
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:10
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2692. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice: Jesenska skodelica (215)
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Marko Kravos - Kruh in mleko (54)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami, Darko Menih, župan Občine Šoštanj
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Vili Resnik, Stela
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Marko Kravos - Kruh in mleko (54)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program