Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
4 Tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6009. informativna oddaja
10:00
Sledi korakov: Andrej Magajna
10:20
Za višjo kakovost življenja starejših
10:35
Pomoč za divje živali pozimi
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6010. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Trajnostna mobilnost v ustvarjalnosti mladih
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
28. smučarski tek diplomatov, gospodarstvenikov in politikov
21:40
Gorenjska poročila, 6010. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6010. informativna oddaja
00:00
Starodobnik TV
01:00
Videostrani
08:00
Pravljične minute za najmljaše
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6010. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu
10:30
Slovenska čebelarska dediščina, dokumentarna serija
13:15
Predstavitev programov srednjih šol
13:25
Mura Raba tour, oddaje o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Andrej Magajna
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
4 Tačke, oddaja o živalih
16:30
Vsi smo Kranjska Gora: Janko Lipovec
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Prešernov Smenj 2020
18:40
Gorenjska poročila, 6010. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Informativni dnevi v GFP
21:00
Dora: Bronja Žakelj, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 6010. informativna oddaja
22:00
28. smučarski tek diplomatov, gospodarstvenikov in politikov
22:40
Prešernov Smenj 2020
23:40
Gorenjska poročila, 6010. informativna oddaja
00:00
Kranj: mesto prihodnosti tudi za starejše, forum
02:40
Videostrani
08:00
Čopkovi zakladi, 1. del otroške predstave
08:30
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 6006. informativna oddaja
10:00
4 Tačke, oddaja o živalih
10:30
28. smučarski tek diplomatov, gospodarstvenikov in politikov
11:30
Kasaške dirke po Sloveniji
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sledi korakov: Andrej Magajna
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Bronja Žakelj, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6007. informativna oddaja
19:00
Med rudarji: Upokojeni rudar in pesnik Maks Marinčič
19:30
Utrinki: Akademski pevski zbor France Prešeren
20:00
Za višjo kakovost življenja starejših
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Prešernov Smenj 2020
21:40
Gorenjska poročila, 6008. informativna oddaja
22:00
Spomini na Sv. Jakob
23:40
Gorenjska poročila, 6009. informativna oddaja
00:00
Predkvalifikacijski hokejski turnir
01:30
Videostrani