Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
10:30
Videospot dneva
10:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Karin Kopušar, harfa (177)
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Nova Zelandija (44)
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Ditka
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Karin Kopušar, harfa (177)
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
AKTUALNO
12:10
Videospot dneva
12:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Pia Landeker, Lenart Šonc, klavir (173)
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka: Halo, halo
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Andreja Šadl, harfa (174)
18:35
Dotiki gora: Govško brdo, 2.del
18:55
Vrtnarski kotiček
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2723. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
25 let z ansamblom Štrk, 2.del
21:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Anja Vodošek, Rok Tadej Brunšek, klavir (175)
21:40
Popotniške razglednice: Nova Zelandija (44)
22:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:10
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš
09:40
2722. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2723. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Videospot dneva
10:55
Na obisku … pri Karlu Dragu Semetu
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Jutranji pogovori 1
13:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:30
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Krava na Mesecu, gledališka igra Vrtca Velenje
18:25
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Veronika Gams, harfa (176)
18:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: ansambel Javor; Špadni fantje
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Karin Kopušar, harfa (177)
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program