Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Novosti na knjižnem trgu, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6003. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu
11:00
Vsi smo Kranjska Gora: Sebastjan Gašperin
11:20
6. Tuševa zvezdica
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Saša Zagorc, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
ZA zdravje, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6004. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Dan spomina na holokavst 2020
21:00
Priznanja in odličja JSKD
21:40
Gorenjska poročila, 6004. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: Skrb za sluh
23:00
28. smučarski tek diplomatov, gospodarstvenikov in politikov
23:40
Gorenjska poročila, 6004. informativna oddaja
00:00
Kranj: mesto prihodnosti tudi za starejše, forum
02:40
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
4 Tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6004. informativna oddaja
10:00
Sledi korakov: Andrej Magajna
10:20
Za višjo kakovost življenja starejših
10:35
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Pot k sebi, duhovna oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
28. smučarski tek diplomatov, gospodarstvenikov in politikov
21:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
00:00
Starodobnik TV
01:00
Videostrani
08:00
Pravljične minute za najmljaše
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu
10:30
Slovenska čebelarska dediščina, dokumentarna serija
13:15
Predstavitev programov srednjih šol
13:25
Mura Raba tour, oddaje o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Andrej Magajna
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
ZA zdravje, oddaja
16:30
Vsi smo Kranjska Gora: Sebastjan Gašperin
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Prešernov Smenj 2020
18:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Informativni dnevi v GFP
21:00
Dora: Marinka Štern, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
22:00
28. smučarski tek diplomatov, gospodarstvenikov in politikov
22:40
Prešernov Smenj 2020
23:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
00:00
Kranj: mesto prihodnosti tudi za starejše, forum
02:40
Videostrani