Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Naredimo si pustno masko
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
generalnim direktorjem Premogovnika Velenje
12:10
Videospot dneva
12:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:10
Ptuj v Pustu: etnopovorka
14:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Sitnobe sitne, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Jan Rožič, tolkala
18:35
Dotiki gora: Črni vrh na Pohorju
18:55
Vrtnarski kotiček
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2733. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
10 let ansambla Šaljivci, 1. del
21:55
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Citrarski ansambel
22:00
Popotniške razglednice: Jakobove poti
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Naredimo si pustno masko
09:40
2732. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2733. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Na obisku… na Ginekološko-porodniškem oddelku SB Celje
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Jutranji pogovori 1
13:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:30
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Gašper Poprijan
18:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Izza Uratnik
21:25
Jutranji pogovori 2
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2733. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Ptuj v pustu: urbana povorka
19:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Dober večer, g. predsednik
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program