Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
10:00
EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Lojze Grčman.
12:55
2020 Titan Series KSA... Komentator: Luka Potočnik.
13:20
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
15:05
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
18:55
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
21:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
23:00
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
00:30
2020 Titan Series KSA... Komentator: Luka Potočnik.
00:55
Ligue 2... Komentator: Blaž Magdič.
02:40
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
03:05
Ligue 2... Komentator: Luka Cotič.
04:55
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
06:40
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
07:50
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
08:55
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
10:30
WRC... Komentator: Gregor Žvab in Aljoša Novak.
11:30
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
12:35
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
13:35
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
15:05
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
16:00
EHF pokal... Komentator: Grega Sever.
17:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:55
Bundesliga... Komentator: Robert Kukovica.
20:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:15
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
23:45
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
01:15
Avstralska liga... Komentator: Izidor Kordič.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
05:00
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
08:30
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:00
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
13:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
15:25
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
17:30
Bundesliga... Komentator: Robert Kukovica.
18:55
World Athletics Indoor Tour... Komentator: Gregor Gajšek.
22:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
23:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
01:15
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
02:15
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
03:15
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
04:15
Španski pokal... Komentator: Marko Premrl.
04:30
Serie A... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.