Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Ligue 2... Komentator: Blaž Magdič.
08:45
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
10:45
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
12:30
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
14:15
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
16:05
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
17:30
Francoska liga... Komentator: Grega Sever.
19:00
NHL... Komentator: Luka Cotič.
21:05
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
23:00
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
01:00
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
03:00
Ligue 2... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
06:45
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
08:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
10:30
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
12:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
14:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
16:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
17:55
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
20:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
22:30
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
01:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
05:00
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
06:45
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
08:30
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
10:15
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
10:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
12:30
Hrvaška liga... Komentator: Žiga Ikič.
14:30
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
16:30
Avstralska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
18:25
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
22:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
23:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
01:15
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.