Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
WRC... Komentator: Gregor Žvab in Aljoša Novak.
07:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
09:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
11:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
12:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
15:45
EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Lojze Grčman.
18:45
NHL... Komentator: Uroš Puš.
20:40
Ligue 2... Komentator: Luka Cotič.
22:45
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
01:15
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
06:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
08:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
10:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
12:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
13:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
15:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
17:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
19:15
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
20:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
21:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
22:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:15
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Izidor Kordič.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
07:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
10:00
EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Lojze Grčman.
13:00
2020 Titan Series KSA... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
18:55
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
21:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
23:00
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
00:30
2020 Titan Series KSA... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Ligue 2... Komentator: Blaž Magdič.
03:00
Ligue 2... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.