Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev and the Munich Phiharmonic: Shchedrin, Strauss, Beethoven
10:15
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Brahms and Bruckner
12:30
Esbjörn Svensson Trio - Timisoara Jazz Festival
14:05
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
15:20
Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
16:30
Anna Bolena by Donizetti at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
19:00
InterMezzo
20:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 2
21:45
Portrait of the Helsinki Festival
22:40
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 3
23:35
Hariprasad Chaurasia at Philharmonie de Paris - Raga Night
00:55
Esbjörn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
02:35
Julien Lourau 'Groove Retrievers' - Jazz sous les pommiers
03:20
3 Cohen sextet - Jazz a la Villette
04:20
Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara - Pori Jazz Festival
05:25
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Swan Lake, choreography by Graeme Murphy, Australian Ballet
10:45
InterMezzo
12:30
René Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
15:20
InterMezzo
16:30
Gala Opening of the VII St Petersburg International Cultural Forum
17:25
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
18:55
InterMezzo
20:30
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Strauss and Berlioz
22:35
InterMezzo
23:30
The Amazing Keystone Orchestra plays the music of Quincy Jones - Jazz a Vienne
00:00
Portico Quartet - Jazz a la Villette
01:05
Jaime Woods - Festival International de Jazz de Montréal
01:55
Liz Mc Comb - Casino de Paris
03:30
Esbjörn Svensson Trio - Timisoara Jazz Festival
05:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Rodelinda by Haendel at the Opéra de Lille
11:20
Portrait of the Helsinki Festival
12:20
InterMezzo
12:30
Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Maschalia Festival: Purcell, Clarke
13:35
Draghi: Il terremoto, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
14:55
Jean-Christophe Spinosi, Ensemble Matheus, Emilie Rose Bry
16:00
InterMezzo
16:30
William Christie conducts Atys by Lully at the Opéra Comique
19:45
InterMezzo
20:30
Romeo and Juliet by Prokofiev at the Ural Opera Ballet, Ekaterinburg
23:10
InterMezzo
23:30
L. Subramaniam at Philharmonie de Paris - Raga Night
00:40
Chick Corea, piano solo (1983)
01:25
Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
02:50
Avishai Cohen trio - Jazz a la Villette
04:05
Get the blessing - Like a jazz machine Festival
05:00
InterMezzo