Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
08:00
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
08:25
Avstralska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
10:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
12:25
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
14:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
14:55
V družbi prvakov.
15:10
EHF Liga prvakinj... Komentator: Gregor Gajšek.
16:55
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
18:40
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
18:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:15
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
00:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
00:30
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
01:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
03:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
NHL... Komentator: Uroš Puš.
08:45
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
10:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
13:15
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
15:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Luka Potočnik.
17:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
17:55
Slovenska liga... Komentator: Gregor Žvab.
20:10
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
22:15
Shanghai Criterium... Komentator: Robert Kukovica.
23:15
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
05:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Luka Potočnik.
05:35
ISSF Finale svetovnega pokala Putian... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
06:40
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
ISSF Finale svetovnega pokala Putian... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
08:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
08:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
10:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
12:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
14:25
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
16:30
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
18:25
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
21:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
22:00
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
00:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
02:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
04:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.