Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:00
V družbi prvakov.
07:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
08:45
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
10:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
13:40
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
15:25
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
16:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:40
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
18:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
20:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
22:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Gregor Gajšek.
01:15
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
06:45
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
08:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
10:15
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
12:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
14:00
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
16:55
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
19:00
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
20:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
22:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
00:30
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
02:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
08:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
10:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
11:30
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Slovenska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
ISSF Finale svetovnega pokala Putian... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
16:15
ISSF Finale svetovnega pokala Putian... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
17:10
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
18:55
SEHA Liga... Komentator: Lojze Grčman.
20:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
22:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
00:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
02:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Hrvaška liga... Komentator: Žiga Ikič.