Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Kasaške dirke
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš: Pes, moj najboljši prijatelj
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Marko Kravos, Kruh in mleko
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: S kolesom po Novi Zelandiji
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN: Tadi Tada, Solution, Imperij
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Marko Kravos, Kruh in mleko
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Pes, moj najboljši prijatelj
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Župan z vami, Bojan Borovnik, mag., župan Občine Mislinja
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Formula 1 in policaj Matej, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Cvetka Lipuš, Zaposlitev
18:35
Dotiki gora: Majorka in Montserrat, 4. del
18:55
Vrtnarski kotiček
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2708. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Spev: Po Slakovi poti 2018, 1. del
22:10
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Cvetka Lipuš, Zaposlitev
22:15
Popotniške razglednice: S kolesom po Novi Zelandiji
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Pes, moj najboljši prijatelj
09:40
2707. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2708. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Na obisku … pri zdravilcu Jožetu Raku
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Jutranji pogovori 1
13:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:35
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka praznujeta 15 let
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Lidija Dominkovska, Spomin
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: Veseli Begunjčani, Dolenjskih 5
21:15
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Lidija Dominkovska, Spomin
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program