Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:24
InterMezzo
08:30
Herbert von Karajan conducts Beethoven's Missa Solemnis
10:05
Bach's Saint John Passion with Le Concert Etranger
12:04
InterMezzo
12:30
Ghost-Note - A to JazZ Festival
14:01
Manu Katché, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky - Jazz in Marciac
15:01
Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
16:02
InterMezzo
16:30
Il Trovatore by Verdi at the Opéra national de Paris
18:48
Les Siecles and François-Xavier Roth: Beethoven
19:30
InterMezzo
20:30
Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
23:34
John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
00:38
Christian Scott Atunde Ajduah - A to JazZ Festival
02:08
Omar Sosa & The Afri-Lectric Experience: Tribute to Kind of Blue - Jazz a la Villette
03:03
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
03:58
Bojan Z - Like a Jazz Machine
04:58
Osmosis - Malta Jazz Festival
06:30
Dhafer Youssef 'Birds Requiem' - Skoda Jazz Festival
07:30
InterMezzo
08:30
Angelin Preljocaj's Le Parc at the Opéra national de Paris
10:18
Playlist #1 by Angelin Preljocaj - Opéra Royal du Château de Versailles
11:46
InterMezzo
12:30
Prince Igor by Borodin at the Opéra national de Paris
15:46
InterMezzo
16:30
Faust by Charles Gounod at the Teatro Real de Madrid
19:37
InterMezzo
20:30
Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Christian Arming: Bartók, Orff
22:17
Lekeu, Shostakovich - Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
23:06
InterMezzo
23:30
Yom & The Wonder Rabbis - Jazz a vienne
00:32
Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara - Pori Jazz Festival
01:37
Ghost-Note - A to JazZ Festival
03:07
Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
04:07
Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
05:57
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
06:54
InterMezzo
08:30
The masterpieces of Russian opera by Tugan Sokhiev: Boris Godunov by Mussorgsky
08:35
Boris Godunov by Mussorgsky at the Bolshoi Theatre, Moscow
11:38
InterMezzo
12:30
Amore Siciliano : Leonardo García Alarcón conducts Scarlatti, d'India, Gesualdo, Sicilian traditional songs
13:58
Baroque Odyssey - Les Arts Florissants, William Christie, Paul Agnew
16:16
InterMezzo
16:30
Iván Fischer and the Royal Concertgouw Orchestra: Rossini, Mozart, Haydn
18:31
Charpentier's Sacred Music with Ensemble Correspondances at the Ambronay Festival
19:52
InterMezzo
20:30
Angelin Preljocaj: New York pieces - Montpellier Danse
21:42
La Fresque by Angelin Preljocaj
22:57
InterMezzo
23:30
Juan Carmona Septet - Jazz a vienne
00:34
Dhafer Youssef 'Birds Requiem' - Skoda Jazz Festival
01:35
Das Kapital, Eisler explostion - Jazzdor
02:30
Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
03:30
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
04:30
Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara - Pori Jazz Festival
05:35
Count Basie - Jazz Archive