Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
TV Shopping
07:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
07:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
09:25
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
10:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
10:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
11:30
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
12:25
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
13:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
13:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
14:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
16:45
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
17:15
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
17:40
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
18:25
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
01:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
TV Shopping
07:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
08:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
09:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
10:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
12:25
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Damijan Klopčič.
13:15
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
15:40
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
15:55
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:45
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
17:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
19:40
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Damijan Klopčič.
20:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:30
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
00:15
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
00:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
01:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
06:45
TV Shopping
07:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
09:15
TV Shopping
09:45
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:45
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:45
TV Shopping
12:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
12:45
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
14:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
16:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
17:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
19:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
20:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
22:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
23:45
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
01:30
EHF pokal... Komentator: Grega Sever.
03:00
EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
04:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.