Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Paavo Järvi conduts the Estonian Festival Orchestra: Nielsen, Kancheli, Sibelius
07:35
Les Siecles and François-Xavier Roth: Mozart
09:30
Rigoletto by Verdi at the Liceu, Barcelona
11:55
InterMezzo
13:00
The Golden Age choreography by Yuri Grigorovich
14:45
Coppelia by Sergey Vkharev - Bolshoi Ballet
16:25
InterMezzo
17:00
Les Siecles and François-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saëns
18:15
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
20:00
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz's La Damnation de Faust
22:45
InterMezzo
23:00
Street Scene by Kurt Weill at the Teatro Real, Madrid
01:45
InterMezzo
02:00
Paavo Järvi conduts the Estonian Festival Orchestra: Nielsen, Kancheli, Sibelius
03:35
Prokofiev's Anniversary with Valery Gergiev: Ivan The Terrible and Alexander Nevsky
05:30
InterMezzo
06:00
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mantovani, Prokofiev, Ravel
07:45
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: the 50th anniversary concert
09:30
Les Siecles and François-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saëns
10:45
La Damnation de Faust by Berlioz: Les Siecles, François-Xavier Roth - Opéra Royal, Château de Versailles
13:00
Badbadnotgood - SingJazz Festival
13:50
Seun Kuti - SingJazz Festival
14:50
Taylor McFerrin - SingJazz Festival
15:55
InterMezzo
17:00
Rigoletto by Verdi at the Liceu, Barcelona
19:10
InterMezzo
21:00
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Berg and Mahler
22:35
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Mahler Symphony no. 2
00:05
Extended Hanoi Duo - Like a Jazz Machine
01:00
InterMezzo
02:00
Street Scene by Kurt Weill at the Teatro Real, Madrid
04:45
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
05:50
InterMezzo
06:00
Badbadnotgood - SingJazz Festival
06:50
Seun Kuti - SingJazz Festival
07:50
Taylor McFerrin - SingJazz Festival
08:55
InterMezzo
09:30
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real, Madrid
11:50
InterMezzo
13:00
Les Siecles and François-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saëns
14:15
La Damnation de Faust by Berlioz: Les Siecles, François-Xavier Roth - Opéra Royal, Château de Versailles
16:30
InterMezzo
17:00
A Swan Lake, choreography by Alexander Ekman
18:40
Hedda Gabler, Norwegian National Ballet
20:20
InterMezzo
21:00
Il Trovatore by Giuseppe Verdi at the Liceu, Barcelona
00:00
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
01:20
InterMezzo
02:00
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
03:30
Les Siecles and François-Xavier Roth: Mozart
05:05
InterMezzo