Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
EVROPSKA UNIJA - DANES ZA JUTRI
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Na obisku … pri Branetu Butu
18:50
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Alenka Jovanovski
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2650. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Bonton v gledališču
21:00
Dotiki gora, Kladivo
22:35
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Alenka Jovanovski
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2650. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Bonton v gledališču
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija
18:25
Regionalne novice
18:30
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Ivo Stropnik
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
10 uspešnih let programa SVIT
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Zvita Feltna
22:05
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Ivo Stropnik
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
10 uspešnih let programa SVIT
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Prebujanje
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:15
Regionalne novice
21:20
Vrtnarski kotiček
21:35
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
22:00
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija
22:05
Videospot dneva
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Videostrani, obvestila