Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
07:00
Turška liga: Gaziantep - Galatasaray
08:45
Italijanska liga (m): Trentino - Verona
10:30
Intercontinental Beach Soccer Cup Dubai: Tekma za 7. mesto
11:30
Intercontinental Beach Soccer Cup Dubai: Tekma za 5. mesto
12:30
Intercontinental Beach Soccer Cup Dubai: Tekma za 3. mesto
13:30
Intercontinental Beach Soccer Cup Dubai: Finale
14:45
Champion of Champions
16:30
World Rallycross Championship: JAR
18:30
Srbska liga: Javor - Crvena zvezda
20:15
2. SNL: Nafta - Beltinci
22:00
Nitto ATP Finals
23:45
Španska liga: Betis - Sevilla
01:30
Nascar: Arizona
04:45
Japonska liga: Kashima Antlers - Kawasaki Frontale
06:30
Premier liga: Leicester City - Arsenal
08:15
NFL: Dallas - Minnesota
10:45
Nitto ATP Finals
12:30
3. Bundesliga: Hansa Rostock - Duisburg
14:15
Nekoč Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnejše nogometno tekmovanje na Portugalskem. V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 81 od skupnih 83 naslovov je osvojila t.
16:00
Liga prvakov: Magazin
16:30
Turška liga: Afyon - Tofas
18:15
Španska liga: Barcelona - Celta
20:00
Srbska liga: Partizan - Inđija
21:45
Nitto ATP Finals
23:30
Španska liga: Eibar - Real Madrid
01:15
Filipinska liga: Meralco Bolts - North Port Batang Pier
03:00
Španska liga: Alaves - Real Valladolid
04:45
3. Bundesliga: Viktoria Koln - Carl Zeiss Jena
06:30
World Rallycross Championship: JAR
08:30
Nitto ATP Finals
10:15
2. španska liga: Pregled kroga
11:15
Turška liga: Pregled kroga
12:15
Premier liga: Manchester United - Brighton
14:00
Kitajska liga: Shanxi - Shanghai
15:45
Premier liga: Shakhtar - Dinamo Kijev
17:30
NFL: NY Jets - NY Giants
20:00
Premier liga: Liverpool - Manchester City
21:45
Nitto ATP Finals
23:30
Kvalifikacije za Ligo prvakov (m): Vojvodina - Arcada Galati
01:15
1. SRL: Loka - Ribnica
02:45
Premier liga: Tottenham - Sheffield United
04:30
Nizozemska liga: Ajax - Utrecht