Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:15
Filipinska košarka - 1/2 Finale (G1): NorthPort Batang Pier - Barangay San Miguel
08:00
Pregled Judo Grand Slam: Osaka
08:30
Judo Masters: Qingdao - 3. DAN
10:45
Holandska liga: Twente - Vitesse
12:30
Italijanska odbojka (Ž): Casalmaggiore - Cuneo
14:00
Car Fashion
14:30
Fener igra bolje nego prošle sezone, ali to i dalje nije dovoljno dobro. Sa ovog gostovanja valjalo bi odneti ceo plen.
16:30
NFL Gameday
17:00
LASK želi da ponovi uspeh iz prošle sezone kada su bili drugi, ali neće biti tako lako. Šturm je nekada bio standardno prvi.
19:00
Ne postoji starije rivalstvo od ovog u svetu NFL-a. Čikago će teško do plej ofa, ali bi mogao mrskom komšiji da pokvari sve snove.
22:00
Turska košarka: Besiktas - Gaziantep
23:30
Italijanska odbojka (M): Perugia - Modena
01:15
Euroleague: Fenerbahce - Efes
02:45
3. Bundesliga: Unterhaching - Duisburg
04:30
Pregled Eurocup
05:00
Turska košarka: Karsiyaka - Darussafaka
06:30
Španska liga: Atletico Madrid - Osasuna
08:15
3. Bundesliga: Bayern ll - Kaiserslautern
10:00
Turska košarka: Efes - Fenerbahce
11:30
Turska liga: Besiktas - Malatya
13:15
Holandska liga: Alkmaar - Ajax
15:00
Nemačka košarka - 1/4 Finale Kupa: Alba - Mitteldeutscher
16:30
Rumunska liga: Viitorul - Steaua
18:15
NFL: Tennessee - Houston
20:45
Pregled Championship
21:15
Italijanska odbojka (Ž): Casalmaggiore - Cuneo
22:45
Na današnji dan
23:00
Turska košarka: Istanbul - Ankara
00:30
Portugalska liga: Benfica - Famalicao
02:15
Pregled portugalske lige
03:00
Kineska košarka: Tianjin - Jiangsu
04:45
Ukrajinska liga: Vorskla - Karpaty
06:30
Filipinska košarka - 1/2 Finale (G2): Barangay San Miguel - NorthPort Batang Pier
08:15
Segunda division: Zaragoza - Racing
10:00
3. Bundesliga: Sonnenhof - Carl Zeiss Jena
11:45
Premier League: Manchester United - Everton
13:30
Pregled holandske lige
14:25
Pregled španske lige
15:20
Pregled Premier League
16:15
NFL: San Francisco - Atlanta
18:45
Turski Kup - 1/16 Finala (2nd leg): Tuzla - Galatasaray, v živo
20:45
KHL Ice Week - ZPAJA ???
21:00
Euroleague: Valencia - Baskonia, v živo
23:00
Pregled turske lige
23:45
Pregled Segunda division
00:45
Euroleague: Panathinaikos - Fenerbahce
02:15
3. Bundesliga: Ingolstadt - 1860 Munchen
04:00
The Hell - Nurburgring Endurance Story (2/4)
04:45
Odbojka - Liga šampiona (M): Fakel Novy Urengoy - Ljubljana