Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Prijazni dinozaver, otroška oddaja
09:30
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:40
Gorenjska poročila, 5852. informativna oddaja
10:00
Festival Sobivanja 2019
10:20
6. Teden ljubiteljske kulture
11:00
Donacija Mohorjeve družbe OŠ Antona Janše, reportaža
11:30
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Jesenice, oddaja
12:00
Videostrani
14:50
Zaključni dogodek Misija zeleni koraki 2019
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Podbreška potica v Vatikanu, reportaža
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5853. informativna oddaja
19:00
Žogarija 2019, oddaja
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Dora: Uroš Urbas pogovorna oddaja
21:00
Sledi korakov: Pesem Evrovizije 2019, 2.del pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5853. informativna oddaja
22:00
Pogovor z novimi evropskimi poslanci, iz studia
23:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
23:40
Gorenjska poročila, 5853. informativna oddaja
00:00
Žogarija 2019, oddaja
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Festival Sobivanja 2019
09:40
Gorenjska poročila, 5853. informativna oddaja
10:00
Zaključni dogodek Misija zeleni koraki 2019
11:00
Zaključek projekta Spodbujamo prijateljstvo
11:20
Prva sončna elektrarna na večstanovanjskem objektu, reportaža
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Uroš Urbas pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Sprejemi naših kolesarskih šampionov, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5854. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
21:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
21:40
Gorenjska poročila, 5854. informativna oddaja
22:00
Pogovor z novimi evropskimi poslanci, iz studia
22:30
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5854. informativna oddaja
00:00
Dobrodelna tekma Podbrezje - Risi
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5854. informativna oddaja
10:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
10:20
80. let Rotary kluba Kranj, reportaža
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5855. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Top music, glasbena oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Dan zmage za okolje
21:40
Gorenjska poročila, 5855. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5855. informativna oddaja
00:00
Pomladni koncert GŠ 2019, posnetek