Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Na obisku … pri Emilu Šterbenku
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka praznujeta 15 let
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Miriam Drev, Umaknjen vase
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: Ansambel Svetlin, Navihani muzikanti
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Miriam Drev, Umaknjen vase
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Kasaške dirke
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš: Jesensko ustvarjanje s Petro
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Andrej Hočevar
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Etiopija
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN: Orlek, Nina Donelli, Karra, Tretji kanu
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Andrej Hočevar
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Jesensko usvarjanje s Petro
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
AKTUALNO
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka praznujeta 15 let
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Miklavž Komelj
18:45
Dotiki gora: Feldban-Godovič-Idrija
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2706. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Revija zmagovalcev festivalov NZ glasbe Vinska Gora 2019, 2. del
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Miklavž Komelj
21:55
Popotniške razglednice: Etiopija
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program