Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
08:45
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
10:30
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
12:00
EHF pokal... Komentator: Grega Sever.
13:30
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
15:00
Francoska liga... Komentator: Luka Potočnik.
16:30
Bundesliga... Komentator: Lojze Grčman.
18:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Jernej Adlešič.
22:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Renato Šterman.
23:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Renato Šterman.
23:45
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
01:45
Worldies... Komentator: Žiga Ikič.
02:00
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
03:00
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
04:00
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
05:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
08:45
Evropski pokal, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
09:45
Evropski pokal, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
10:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Jernej Adlešič.
11:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Renato Šterman.
12:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Renato Šterman.
13:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
14:55
Hrvaška liga... Komentator: Luka Cotič.
17:00
Bravo nogomet.
17:25
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
19:30
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
19:55
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
21:55
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
01:00
Hrvaška liga... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Hrvaška liga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
08:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Luka Potočnik.
10:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:30
EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
14:55
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
16:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
18:45
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
18:55
EHF pokal... Komentator: Luka Potočnik.
20:45
Worldies... Komentator: Gregor Žvab.
21:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
00:30
World of Free Sports.
01:00
Avstralska liga... Komentator: Izidor Kordič.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Izidor Kordič.
05:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.