Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Naredimo si pustno masko
09:40
2732. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2733. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Na obisku… na Ginekološko-porodniškem oddelku SB Celje
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Jutranji pogovori 1
13:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:30
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Gašper Poprijan
18:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Izza Uratnik
21:25
Jutranji pogovori 2
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2733. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Ptuj v pustu: urbana povorka
19:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Dober večer, g. predsednik
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Dober večer, g. predsednik
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Napovedujemo
17:20
Ptuj v pustu: mednarodna povorka
19:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tjaž Marin, tolkala
19:25
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2734. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Anina pot
20:50
10 let ansambla Šaljivci, 1. del
22:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tjaž Marin, tolkala
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program