Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
08:30
TV Shopping
09:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
10:45
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
12:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
14:15
TV Shopping
14:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
16:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
16:55
Crete Basketball Tournament 2018... Komentator: Robert Kukovica.
18:55
Španski superpokal... Komentator: Gregor Žvab.
21:00
FIBA Basketball... Komentator: Luka Potočnik.
21:25
Španski superpokal... Komentator: Gregor Žvab.
23:30
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:30
SEHA Liga... Komentator: Mitja Hozjan.
03:15
Škotska liga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Hrvaška liga... Komentator: Uroš Puš.
06:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
08:30
TV Shopping
09:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
09:30
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:20
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
12:10
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
12:40
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
13:10
Špansko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
14:55
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:00
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
17:55
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
20:00
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
20:25
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
22:30
Španski superpokal... Komentator: Gregor Žvab.
00:30
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
02:15
Hrvaška liga... Komentator: Uroš Puš.
04:00
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
Ferrari Challenge Europe 2018... Komentator: Uroš Puš.
08:00
Ferrari Challenge Europe 2018... Komentator: Uroš Puš.
09:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
Gloria Cup... Komentator: Gregor Gajšek.
13:00
Gloria Cup... Komentator: Robert Kukovica.
15:00
Češka liga... Komentator: Uroš Puš.
16:45
TV Shopping
17:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
19:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
21:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
23:00
World of Free Sports... Komentator: Mitja Hozjan.
23:30
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica in Klemen Laurenčak.
02:15
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica in Klemen Laurenčak.
05:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.