Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Pravljične minute za najmljaše
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu
10:30
Slovenska čebelarska dediščina, dokumentarna serija
13:15
Predstavitev programov srednjih šol
13:25
Mura Raba tour, oddaje o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Andrej Magajna
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
ZA zdravje, oddaja
16:30
Vsi smo Kranjska Gora: Sebastjan Gašperin
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Prešernov Smenj 2020
18:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Informativni dnevi v GFP
21:00
Dora: Marinka Štern, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
22:00
28. smučarski tek diplomatov, gospodarstvenikov in politikov
22:40
Prešernov Smenj 2020
23:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
00:00
Kranj: mesto prihodnosti tudi za starejše, forum
02:40
Videostrani
08:00
Cici koncert, posnetek
08:30
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 6001. informativna oddaja
10:00
ZA zdravje, oddaja
10:30
Informativi dnevi na GFP
11:30
Kasaške dirke po Sloveniji
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sledi korakov: Andrej Magajna
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Marinka Štern, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6002. informativna oddaja
19:00
Med rudarji: Upokojeni rudar in pesnik Maks Marinčič
19:30
Utrinki: Akademski pevski zbor France Prešeren
20:00
Za višjo kakovost življenja starejših
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Prešernov Smenj 2020
21:40
Gorenjska poročila, 6003. informativna oddaja
22:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
22:20
Novinarjev kalejdoskop: Edvard Žitnik
23:40
Gorenjska poročila, 6004. informativna oddaja
00:00
Predkvalifikacijski hokejski turnir
01:30
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Šteti do pet, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 6005. informativna oddaja
10:00
Planet Zemlja - Morja in oceani, film
11:00
Dora: Marinka Štern, pogovorna oddaja
12:00
Priznanja in odličja JSKD
12:20
Videostrani
14:00
100 let KUD Dovje Mojstrana, reportaža
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Slovenska čebelarska dediščina, 1. del dokumetarne oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Med rudarji: Maja Malovrh Repovž
18:00
78. let Dražgoške bitke
18:40
Gorenjska poročila, 6006. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
28. smučarski tek diplomatov, gospodarstvenikov in politikov
20:30
Za višjo kakovost življenja starejših
21:40
Gorenjska poročila, 6006. informativna oddaja
22:00
Vsi smo Kranjska Gora: Sebastjan Gašperin
22:35
Prešernov Smenj 2020
23:40
Gorenjska poročila, 6006. informativna oddaja
00:00
Predkvalifikacijski hokejski turnir
01:00
Videostrani