Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
Jazz legends - Roland Kirk Quartet
06:30
InterMezzo
08:30
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
09:40
Jean-Claude Casadesus, Alexandre Bloch, Nemanja Radulovic and the Orchestre National de Lille: Berlioz, Parra, Khachaturian, Stravinsky
11:45
InterMezzo
12:30
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Christoph Eschenbach: Haydn, Schumann
14:20
Penderecki conducts Penderecki and Krejčí at the Prague Spring Festival
15:50
InterMezzo
16:30
Jazz legends - Lionel Hampton
17:30
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
18:05
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
19:05
InterMezzo
20:30
Rameau: Les Boréades at the Opéra de Dijon
23:11
InterMezzo
23:30
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
00:25
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
01:30
Jazz legends - Roland Kirk Quartet
02:00
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
03:00
Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montréal
03:50
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
04:40
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
05:50
InterMezzo
08:30
Royal Concertgebouw Orchestra Opening Night 2019
10:00
Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
11:35
InterMezzo
12:30
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Bertrand de Billy: Strauss, Martinu, Haydn
14:00
Avi Avital - Paris Mezzo Festival
15:25
InterMezzo
16:25
Yo-Yo Ma, Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
18:20
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
19:30
InterMezzo
20:30
Jazz legends - Modern Jazz Quartet II
21:00
Youn Sun Nah - Festival International de Jazz de Montreal
22:05
Susanne Abbuehl - Jazz Onze+ festival
23:10
InterMezzo
23:30
Bireli Lagrene Electric Quartet - LOTOS Jazz Festival
00:25
Wynton Marsalis Septet - Jazz in Marciac
01:30
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
02:40
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
03:40
Jazz legends - Lionel Hampton
04:40
Jazz legends - Roland Kirk Quartet
05:10
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
06:15
InterMezzo
08:30
Ambrose Akinmusire Quartet - Jazz a Vienne
09:30
Jazz legends - Modern Jazz Quartet I
09:55
Ron Carter Golden Striker Trio - Jazz a vienne
11:00
InterMezzo
12:30
Rameau: Et in Arcadia ego at the Opéra-Comique
14:10
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
15:10
Rauf Abdullayev - Documentary
15:17
InterMezzo
16:30
Boxe Boxe by M. Merzouki - Käfig company
17:45
Yo Gee Ti De Mourad Merzouki - Dance Biennal of Lyon
18:55
InterMezzo
20:30
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
21:50
Hannu Lintu and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Debussy, Mantovani, Schumann
23:10
InterMezzo
23:30
Jazz legends - Trio Earl Hines, Roland Haynes & Wallace Bishop
00:10
Orlando Poléo - Jazz a Foix
01:10
Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
02:50
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
03:50
Ricky Ford Quartet - Jazz a Foix
04:40
Jazz legends - Modern Jazz Quartet I
05:10
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles