Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
06:11
Vijesti na njemačkom jeziku
06:19
Lijepom našom: Trilj 1
07:35
turizam.hrt
08:00
Ključ sreće, dokumentarni film (R)
08:23
Veterani mira
09:07
Ono što jesam: Život je igra, dokumentarna serija (2/12)
09:50
Tu i tamo: Stvaranje kazališta na Školjiću (R)
09:57
Vinjeta: Rijeka
10:02
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:47
Tema dana
10:56
Vinjeta: Cres
10:59
Dolina sunca, serija (111/210)
11:45
Biblija
11:54
Vijesti na engleskom jeziku
12:01
Vinjeta: Rakalj
12:03
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12)
13:19
Točka na A - suvremena hrvatska arhitektura, dokumentarna serija (5/12)
14:11
Vijesti na njemačkom jeziku
14:19
Lijepom našom: Trilj 1
15:35
turizam.hrt
16:00
Ključ sreće, dokumentarni film (R)
16:23
Veterani mira
17:07
Ono što jesam: Život je igra, dokumentarna serija (2/12)
17:50
Tu i tamo: Stvaranje kazališta na Školjiću (R)
17:57
Vinjeta: Rijeka
18:02
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:47
Tema dana
18:56
Vinjeta: Cres
18:59
Dolina sunca, serija (111/210)
19:45
Biblija
19:54
Vijesti na engleskom jeziku
20:01
Vinjeta: Rakalj
20:03
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12)
21:19
Točka na A - suvremena hrvatska arhitektura, dokumentarna serija (5/12)
22:11
Vijesti na njemačkom jeziku
22:19
Lijepom našom: Trilj 1
23:35
turizam.hrt
00:00
Ključ sreće, dokumentarni film (R)
00:23
Veterani mira
01:07
Ono što jesam: Život je igra, dokumentarna serija (2/12)
01:50
Tu i tamo: Stvaranje kazališta na Školjiću (R)
01:57
Vinjeta: Rijeka
02:02
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Vinjeta: Rakalj (R)
02:10
Dnevnik 2
02:45
Tema dana
02:57
Vinjeta: Žminj (R)
03:00
Nedjeljom u dva
03:55
Vijesti na engleskom jeziku
04:00
Vinjeta: Osijek - Tvrđa (R)
04:02
Plodovi zemlje
04:52
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12)
06:08
Abeceda zdravlja - Laser u estetskoj medicini
06:17
Vijesti na njemačkom jeziku
06:23
Baština u objektivu: Perivoj kraljice Jelene (R)
06:28
Split: More
06:57
Mir i dobro
07:21
Vinjeta: Trajekti (R)
07:25
Potrošački kod
07:50
Pozitivno
08:20
Cubismo - 15 godina, snimka koncerta (1/2) (R)
09:28
Oksana, dokumentarni film
10:02
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Vinjeta: Rakalj (R)
10:10
Dnevnik 2
10:45
Tema dana
10:57
Vinjeta: Žminj (R)
11:00
Nedjeljom u dva
11:55
Vijesti na engleskom jeziku
12:00
Vinjeta: Osijek - Tvrđa (R)
12:02
Plodovi zemlje
12:52
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12)
14:08
Abeceda zdravlja - Laser u estetskoj medicini
14:17
Vijesti na njemačkom jeziku
14:23
Baština u objektivu: Perivoj kraljice Jelene (R)
14:28
Split: More
14:57
Mir i dobro
15:21
Vinjeta: Trajekti (R)
15:25
Potrošački kod
15:50
Pozitivno
16:20
Cubismo - 15 godina, snimka koncerta (1/2) (R)
17:28
Oksana, dokumentarni film
18:02
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Vinjeta: Rakalj (R)
18:10
Dnevnik 2
18:45
Tema dana
18:57
Vinjeta: Žminj (R)
19:00
Nedjeljom u dva
19:55
Vijesti na engleskom jeziku
20:00
Vinjeta: Osijek - Tvrđa (R)
20:02
Plodovi zemlje
20:52
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12)
22:08
Abeceda zdravlja - Laser u estetskoj medicini
22:17
Vijesti na njemačkom jeziku
22:23
Baština u objektivu: Perivoj kraljice Jelene (R)
22:28
Split: More
22:57
Mir i dobro
23:21
Vinjeta: Trajekti (R)
23:25
Potrošački kod
23:50
Pozitivno
00:20
Cubismo - 15 godina, snimka koncerta (1/2) (R)
01:28
Oksana, dokumentarni film
02:02
Vijesti na španjolskom jeziku
02:09
Dnevnik 2
02:47
Tema dana
03:00
Dobar dan, Hrvatska
03:45
Informativka: Glazbeno obrazovanje za djecu
03:49
Vijesti na engleskom jeziku
03:56
Kod nas doma
04:41
Otvoreno
05:26
Počivali u miru (2), dramska serija (12) (6/10)
06:18
Vijesti na njemačkom jeziku
06:25
Baština u objektivu: Starogradski muzej
06:30
Na rubu znanosti: Senzorna deprivacija
07:19
Vinjeta
07:20
Treća dob
07:46
Lijepom našom: Trilj 1 (R)
09:01
Istrage prometnih nesreća
09:26
Mostovi - Hrvatski identitet: Svoj k svome, dokumentarni film (2/2) (R)
09:56
Vinjeta
10:02
Vijesti na španjolskom jeziku
10:09
Dnevnik 2
10:47
Tema dana
11:00
Dobar dan, Hrvatska
11:45
Informativka: Glazbeno obrazovanje za djecu
11:49
Vijesti na engleskom jeziku
11:56
Kod nas doma
12:41
Otvoreno
13:26
Počivali u miru (2), dramska serija (12) (6/10)
14:18
Vijesti na njemačkom jeziku
14:25
Baština u objektivu: Starogradski muzej
14:30
Na rubu znanosti: Senzorna deprivacija
15:19
Vinjeta
15:20
Treća dob
15:46
Lijepom našom: Trilj 1 (R)
17:01
Istrage prometnih nesreća
17:26
Mostovi - Hrvatski identitet: Svoj k svome, dokumentarni film (2/2) (R)
17:56
Vinjeta
18:02
Vijesti na španjolskom jeziku
18:09
Dnevnik 2
18:47
Tema dana
19:00
Dobar dan, Hrvatska
19:45
Informativka: Glazbeno obrazovanje za djecu
19:49
Vijesti na engleskom jeziku
19:56
Kod nas doma
20:41
Otvoreno
21:26
Počivali u miru (2), dramska serija (12) (6/10)
22:18
Vijesti na njemačkom jeziku
22:25
Baština u objektivu: Starogradski muzej
22:30
Na rubu znanosti: Senzorna deprivacija
23:19
Vinjeta
23:20
Treća dob
23:46
Lijepom našom: Trilj 1 (R)
01:01
Istrage prometnih nesreća
01:26
Mostovi - Hrvatski identitet: Svoj k svome, dokumentarni film (2/2) (R)
01:56
Vinjeta
02:02
Vijesti na španjolskom jeziku
02:09
Dnevnik 2
02:46
Tema dana
02:59
Dobar dan, Hrvatska
03:44
Informativka: Građevinska dozvola
03:48
Vijesti na engleskom jeziku
03:55
Vinjeta
03:57
Kod nas doma
04:42
Otvoreno