Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:45
InterMezzo
08:30
Gretry's Richard Coeur de Lion at the Opéra Royal de Versailles
09:58
Jean-Christophe Spinosi, Ensemble Matheus, Emilie Rose Bry
10:59
InterMezzo
12:35
Angelin Preljocaj, New York pieces - Montpellier Danse
13:50
An Evening with the NDT 1
14:50
An Evening with the NDT 2
15:57
InterMezzo
16:18
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 1
17:36
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
19:32
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Rimsky-Korsakov
20:25
InterMezzo
20:30
Aida by Verdi at the Salzburg Festival
23:14
InterMezzo
23:30
ONJ | Dancing in your Head(s) | La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
00:30
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
01:25
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
02:30
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
03:40
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
04:40
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
05:55
InterMezzo
08:30
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Christoph Eschenbach: Haydn, Schumann
10:25
Claudio Abbado and Maurizio Pollini in Lucerne: Beethoven, Mahler
12:15
InterMezzo
12:30
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal
14:15
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
15:43
InterMezzo
16:17
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 2
17:34
Don Giovanni by Mozart at the Festival d'Aix-en-Provence
20:25
InterMezzo
20:30
Denis Matsuev at Zaryadye Park
22:16
Riccardo Chailly conducts Rossini's Petite Messe Solennelle
23:45
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
00:50
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
02:00
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
03:20
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
04:20
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
05:25
Antonin Tri-Hoang - Ornette | Apparitions - Banlieues Bleues
06:30
InterMezzo
08:30
Constellation by Alonzo King, Lines Ballet
09:50
Biophony and Sand by Alonzo KIng, Lines Ballet
11:18
InterMezzo
12:30
La Boheme by Puccini at the Metropolitan Opera
14:35
Denis Matsuev at Zaryadye Park
16:16
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 3
17:22
Anna Bolena by Donizetti at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
20:25
InterMezzo
20:30
Paavo Järvi & Estonian Festival Orchestra : C. Nielsen, G. Kancheli, J. Sibelius
22:10
Prokofiev's Anniversary with Valery Gergiev: Ivan The Terrible and Alexander Nevsky
00:00
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
01:15
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
02:45
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
03:40
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
04:45
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal