Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
10:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
12:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
13:25
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
15:15
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
15:30
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
15:55
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Robert Kukovica.
17:45
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
18:00
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
18:25
Svetovni pokal... Komentator: Uroš Puš.
20:00
Truck Racing... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
23:15
ISSF Finale svetovnega pokala Al Ain... Komentator: Gregor Žvab.
00:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
01:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
02:00
Prijateljska tekma... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
04:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Cotič.
07:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Cotič.
08:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
09:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
10:00
NHL... Komentator: Luka Cotič.
12:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
13:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
15:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
16:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
18:00
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Robert Kukovica.
19:30
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Simon Detellbach.
22:00
Svetovni pokal... Komentator: Luka Potočnik.
23:30
Svetovni pokal... Komentator: Uroš Puš.
01:00
Svetovni pokal... Komentator: Uroš Puš.
02:30
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
04:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Simon Detellbach.
09:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
11:00
NHL... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
13:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
14:55
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
16:55
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Cotič.
19:30
Truck Racing... Komentator: Gregor Žvab.
19:55
Eurocup... Komentator: Mitja Hozjan.
22:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
00:00
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
01:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
02:00
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
04:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.