Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2698. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kasaške dirke
11:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
O polžu, ki je kupoval novo hišo, gledališka predstava Vrtca Velenje, OE Vrtiljak
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Peter Semolič - Elegija v času starega Rima (16)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
AKTUALNO: Ob svetovnem dnevu živali
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN: Neisha in Kranjci, Dare Akustic
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Peter Semolič - Elegija v času starega Rima (16)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO: Ob svetovnem dnevu živali
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka: Kaj prinaša srečo?
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Andrej Medved (17)
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: ans. Gadi
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Andrej Medved (17)
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš: Zasebni muzej Tonija Štrigla
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Milan Dekleva - Vermeerjev smeh (18)
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Baltske države
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN: Neisha in Kranjci, Dare Akustic
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Milan Dekleva - Vermeerjev smeh (18)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program