Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Vaš kanal
09:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
09:15
dnevna informativna oddaja o kulturi, ponovitev
09:30
magazinska oddaja, ponovitev
10:00
Rezerviran čas
10:30
kuharska oddaja
11:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
11:15
Iz sveta kulture
11:30
telenovela, ponovitev
12:30
TV prodajno okno
13:00
Napovednik programa
13:05
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
13:20
Popoldanska zanka
15:00
TV prodajno okno
15:30
kuharska oddaja
16:00
telenovela
17:00
svetovalna oddaja
18:00
gospodarska oddaja, ponovitev
18:35
dnevna informativna oddaja o kulturi
18:44
Vreme
18:45
osrednja dnevnoinformativna oddaja
19:00
pogovorna oddaja
21:00
informativna oddaja
21:30
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
21:45
Vreme
21:50
dnevnainformativna oddaja o kulturi
22:00
pogovorna oddaja, ponovitev
23:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
23:15
Vreme
23:20
dnevna informativna oddaja, ponovitev
23:30
videostrani
09:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
09:15
dnevna informativna oddaja o kulturi, ponovitev
09:30
pogovorna oddaja
10:00
gospodarska oddaja, ponovitev
10:30
kuharska oddaja
11:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
11:15
iz arhivske zakladnice
11:30
telenovela, ponovitev
12:30
TV prodajno okno
13:00
Napovednik programa
13:05
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
13:20
videostrani
15:00
TV prodajno okno
15:30
kuharska oddaja
16:00
telenovela
17:00
svetovalna oddaja
18:00
oddaja o malih živalih, ponovitev
18:35
dnevna informativna oddaja o kulturi
18:44
Vreme
18:45
osrednja dnevnoinformativna oddaja
19:00
pogovorna oddaja, ponovitev
20:00
oddaja za mlade
20:30
informativna oddaja, ponovitev
21:00
oddaja o kmetijstvu
21:30
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
21:45
Vreme
21:50
dnevna informativna oddaja o kulturi
22:00
pogovorna oddaja, ponovitev
23:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
23:15
Vreme
23:20
dnevna informativna oddaja, ponovitev
23:30
videostrani
09:00
Novice (p)
09:15
Iz sveta kulture (p)
09:30
Vaš krog: Rajko Čuber (p)
10:00
Kuhinjica
11:00
Novice
11:15
Iz sveta kulture
11:30
Kmetijski razgledi (p)
12:00
Brez panike (p)
12:30
TV prodajno okno
13:00
Novice (p)
13:20
Venček domačih viž
14:00
Popoldanska zanka
15:00
Smo dobri gospodarji?
15:30
POP Corn
16:45
Vaše zdravje, naša skrb!
17:55
Posavski obzornik (p)
18:30
Novice tedna, inf. odd.
19:00
Tok tok, otroci: Modra vrtnica
19:30
Tedensko kulturno paberkovanje
20:00
Ujemi sanje, zabavna oddaja
21:30
Županova ura: Ivan Molan, Občina Brežice
22:30
Dolina gradov: Grad Otočec, 1. del
23:00
Obvestila, napovedniki