Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
08:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
09:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
11:00
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
14:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
15:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
17:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
18:25
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
20:30
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Simon Detellbach.
21:30
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
22:30
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
00:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
02:00
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
03:45
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
04:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
04:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
Ligue 2... Komentator: Uroš Puš.
07:00
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
08:45
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
11:30
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
14:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
15:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
16:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
17:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
17:55
Turški superpokal... Komentator: Blaž Magdič.
20:00
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
20:25
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
22:30
FFA pokal... Komentator: Luka Cotič.
00:30
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
02:15
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
04:00
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
04:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
05:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
06:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
08:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
09:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
11:00
Turški superpokal... Komentator: Blaž Magdič.
12:45
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
14:30
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
16:15
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
18:00
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
19:45
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
21:30
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
23:15
FFA pokal... Komentator: Luka Cotič.
01:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.